Skip to main content

AdiCar Skup Aut Gdynia Trójmiasto

Gwiazdki

Ocena: 92.2% - 5 votes

92%

AdiCar jest firmą z wieloletnim doświadczeniem zajmującą się skupem oraz sprzedażą pojazdów używanych wszystkich marek. Skup działa w obrębie województwa pomorskiego, a w szczególności na terenie Trójmiasta, Redy, Rumi, Wejherowa, Pucka, Kartuz i Władysławowa. Setki pozytywnie zakończonych transakcji, uczciwość oraz podejście do właścicieli aut sprawiają, że AdiCar cieszy się bardzo dobrą opinią wśród pomorskich klientów.

Top 10 najlepszych skupów aut w Trójmieście

AdiCar - Czym się zajmuje ten skup aut?

AdiCar to firma, która jest zainteresowana skupem pojazdów w każdym stanie technicznym. Tym samym możliwość sprzedaży znajda tu właściciele:

  • aut osobowych i dostawczych,
  • pojazdów nowych, zadbanych i w bardzo dobrym stanie technicznym,
  • samochodów powypadkowych, po stłuczkach i kolizjach,
  • aut przeznaczonych do kasacji,
  • pojazdów starych, zaniedbanych,
  • aut flotowych, taxi oraz poleasingowych,
  • samochodów bez ubezpieczenia OC i ważnego przeglądu technicznego.

Firma chętnie zawiera transakcje z każdym klientem, zarówno z osobami prywatnymi, jak firmami, a w przypadku pojazdów niedopuszczonych do ruchu oferuje bezpłatny odbiór z miejsca wskazanego przez klienta.

AdiCar - czy warto?

Transakcje ze skupem AdiCar to możliwość błyskawicznej sprzedaży auta na bardzo korzystnych warunkach. Wykwalifikowani pracownicy firmy zjawiają się na oględziny pojazdu nawet w 15 minut po zgłoszeniu chęci zawarcia umowy. Następny krok to bezpłatna wycena samochodu, która nie jest wiążąca, a oferta może zostać odrzucona przez klienta bez żadnych konsekwencji. Przypadku zgody na przedstawioną cenę następuje podpisanie umowy kupna-sprzedaży oraz wypłata należności w sposób wybrany przez klienta: gotówką do ręki lub przelewem na konto.

Skupy aut Trójmiasto ranking - AdiCar

Link do strony WWW: adicar-skup.pl

AdiCar Skup Aut Gdynia Trójmiasto

Jantarowa 18/17,
81-187 Gdynia
Tel.: 516-921-922

Godziny otwarcia

Pon. — Pt.: Całą dobę
Sobota: Całą dobę
Niedziela: Całą dobę