Skip to main content

Auto-skup M-Car

Gwiazdki

Ocena: 93.5% - 4 votes

94%

M-Car to gdański skup aut działający na pomorskim rynku już od 10 lat. Firma ma na tyle duże doświadczenie, że może poszczycić się setkami kupionych pojazdów oraz ponad tysiącem usatysfakcjonowanych klientów. Wszystko to sprawia, że firma uznawana jest za jeden z lepszych skupów w województwie. Ogromnym atutem skupu M-Car jest również fakt, że działa on 7 dni w tygodniu, co jest wyjątkowo wygodną opcją. Firma działa na jasno określonych zasadach, co wyróżnią ją z grona wielu nieuczciwych skupów w okolicy. M-Car dąży do zbudowania jak najlepszych relacji z klientem, co ma się przekładać na zadowolenie obu stron transakcji.

M-Car - top 10 skupów aut w Trójmieście

Skup aut M-Car - dlaczego znalazł się w rankingu TOP 10 najlepszych? 

Auto-skup M-Car umożliwia sprzedaż pojazdów osobowych oraz dostawczych każdej marki. Firma przyjmuje pojazdy sprawne i w dobrym stanie technicznym, uszkodzone, niesprawne, zaniedbane, a nawet przeznaczone do kasacji. Szczególnym zainteresowaniem skupu cieszą się pojazdy zadbane wizualnie i w bardzo dobrym stanie technicznym, za które firma gotowa jest zaoferować wysoką stawkę. W przypadku samochodów niesprawnych i nieposiadających ważnego przeglądu technicznego oraz ubezpieczenia OC M-Car umożliwia bezpłatny transport pojazdu z miejsca wskazanego przez klienta.

Zalety skupu aut M-Car

Dużą zaletą skupu aut jest szybkość transakcji, bowiem w większości przypadków zostaje ona przeprowadzona w kilka godzin od zgłoszenia. Pierwszym etapem jest wstępna wycena pojazdu na podstawie kilku informacji udzielonych przez właściciela. Ostateczna cenę oferowaną przez firmę klient zyskuje po dokładnych oględzinach pojazdu, które mają miejsce w kilka godzin po zgłoszeniu chęci sprzedaży. Na wyróżnienie zasługuje również możliwość błyskawicznego uzyskania należności za sprzedany samochód. Może być ona wypłacona gotówką lub przelana na wskazany przez klienta numer konta.

Najlepsze skupy aut M-Car w Trójmieście

Link do strony WWW: skupautgdansk24.pl

M-Car Skup Aut Gdańsk

Lecha Bądkowskiego 7/1,
80-137 Gdańsk
Tel.: 794-430-044

Godziny otwarcia

Pon. — Pt.: 7:00 – 22:00
Sobota: 7:00 – 22:00
Niedziela: 7:00 – 22:00