Skip to main content

Auto Top AT Skup Aut

Gwiazdki

Ocena: 89% - 4 votes

89%

Top AT to jeden z największych i najpopularniejszych skupów aut na terenie Trójmiasta. Firma działa na pomorskim rynku już od ponad 10 lat, w ciągu, których zdobyła ugruntowaną pozycję i grono zadowolonych klientów. Dowodem tego są setki odkupionych samochodów oraz pozytywne opinie właścicieli sprzedanych aut. Warto również wspomnieć, że firma od 2 lat utrzymuje się na miejscu pierwszym rankingu skupów aut i komisów, organizowanym przez portal Trójmiasto.pl

Auto TOP - Ranking top 10 skupów aut

Skup aut TOP AT - Profesjonalny skup w Trójmieście 

TOP AT to skup, który otwarty jest na zakup każdego auta, niezależnie od jego modelu i stanu technicznego. Firma skupuje auta:

  • w bardzo dobrym i dobrym stanie technicznym,
  • z roczników 1998-2023,
  • bez dokumentów, ważnego ubezpieczenia OC oraz przeglądu technicznego,
  • powypadkowe, uszkodzone, zaniedbane.

Wyjątkowo wygodnym rozwiązaniem oferowanym przez firmę i istotnie skracającym czas transakcji jest wygodny formularz zgłoszeniowy powalający na wstępną wycenę auta. Wystarczy wejść na stronę TOP AT i w odpowiednim miejscu wpisać informacje takie jak: model i rocznik auta, jego usterki, przebieg, rodzaj silnika, proponowana cena oraz dołączyć zdjęcia pojazdu. Wykwalifikowani pracownicy firmy postarają się przyjechać w miejsce wskazane przez klienta już w godzinę od wysłania zgłoszenia.

Dlaczego TOP AT znalazł się w rankingu skupu aut?

Skup TOP AT to również gwarancja uczciwych warunków współpracy oraz korzystna wycena. Firma podpisuje z klientem w pełni legalną umowę kupna-sprzedaży, dzięki której pozbywa się on wszelkich obowiązków i praw do sprzedanego pojazdu. Wypłata należności za auto następuje natychmiastowo po podpisaniu umowy i w formie preferowanej przez klienta, czyli gotówka do ręki lub przelewem na konto.

Auto TOP - skup aut Trójmiasto

Link do strony WWW: adicar-skup.pl

Auto Top AT Skup Aut

Kazimierza Porębskiego 50,
80-180 Gdańsk
Tel.: 667-667-997

Godziny otwarcia

Pon. — Pt.: 8:00 – 23:00
Sobota: 09:00 – 22:00
Niedziela: 09:00 – 22:00