Skip to main content

Dankowski Skup Aut Gdańsk Złomowanie Kasacja

Gwiazdki

Ocena: 100% - 1 votes

100%

Dankowski to firma z ogromnym doświadczeniem, która niedawno obchodziła 15-lecie swojego istnienia. Obszar działalności skupu to województwo pomorskie, a w szczególności miasta, takie jak: Gdańsk, Gdynia, Sopot, Tczew, Wejherowo, Malbork ora Starogard Gdański. Ogromną zaletą firmy Dankowski są wyjątkowo korzystne ceny, minimum formalności i szybkość działania, a także możliwość wypłaty należności gotówką do ręki.

TOP 10 skupów aut - Dankowski skup aut

Ranking TOP 10 skupów aut - dlaczego Dankowski?

Firma oferuje możliwość przeprowadzenia transakcji w siedzibie skupu lub w miejscu wskazanym przez klienta. Dojazd jest bezpłatny i nie wiąże się z koniecznością podpisania umowy. Firma zainteresowana jest skupem wszystkich pojazdów, niezależnie od ich stanu technicznego i wizualnego. Mogą to być nawet auta całkowicie niesprawne, znacząco uszkodzone, a nawet przeznaczone do kasacji. Te ostatnie skup odbiera z podwórka sprzedającego przy pomocy własnej lawety.

Dankowski skup aut - lider na rynku w Trójmieście

Ciekawą opcją jest możliwość wstępnej wyceny pojazdu na stronie internetowej skupu. Znajduje się tam prosty formularz kontaktowy, w którym wystarczy wpisać swój numer telefonu i markę pojazdu, by otrzymać błyskawiczną odpowiedź ze strony skupu. Po ustaleniu szczegółów dojazdu doświadczeni pracownicy firmy zjawią się pod umówionym adresem, by dokonać bezpłatnej wyceny auta. Na koniec podpisana zostaje umowa kupna-sprzedaży, która chroni sprzedającego i pozwala mu się wyzbyć praw do auta oraz ubiegać się o zwrot zapłaconej składki OC. Kolejną zaletą skupu Dankowski jest możliwość wypłaty należności gotówką do ręki lub przelewem na wskazany numer konta. Wszystko to razem sprawia, że auto-skup Dankowski od ponad 15 lat cieszy się jedna z lepszych opinii wśród pomorskich skupów.

Najlepsze skupy aut w Trójmieście - Dankowski skup aut

Link do strony WWW: www.skup-aut-gdansk-gdynia.pl

Dankowski Skup Aut Gdynia Złomowanie Kasacja

Gryfa Pomorskiego 34,
81-572 Gdynia
Tel.: 534-757-474

Godziny otwarcia

Pon. — Pt.: 7:30 – 22:00
Sobota: 09:00 – 22:00
Niedziela: 09:00 – 22:00