Skip to main content

Skup aut BART

Gwiazdki

Ocena: 94.88% - 8 votes

95%

Bart to doświadczona firma zajmująca się skupem aut używanych już od 2003 roku. Ogromna wiedza, nienaganna kultura osobista oraz uczciwa wycena i błyskawiczny przebieg transakcji to cechy, które sprawiają, że firma cieszy się ogromną popularnością oraz wyłącznie pozytywnymi opiniami klientów. Siedziba auto-skupu Bart mieści się w Rumii, jednak prowadzi działalność na terenie całego województwa pomorskiego. 

Skup aut Bart - top 10 skupów aut w Trójmieście

Skup aut BART - Największe zalety skupu aut 

Bart prowadzi kompleksowy skup oraz odsprzedaż wszystkich pojazdów osobowych, dostawczych oraz terenowych. W zasięgu zainteresowania skupu są również quady i motocykle, a od niedawna firma oferuje również skup youngtimerów oraz klasyków motoryzacji, takich jak Maluch czy Polonez. Bart chętnie współpracuje z każdym: od osób prywatnych, aż po duże firmy, skupując pojedyncze auta oraz całe floty pojazdów. Nie ważny jest przy tym stan techniczny auta, bowiem Bart skupuje pojazdy bez względu na ich markę, stan i rocznik. Oznacza to, że znajdziemy tu szybką możliwość sprzedaży pojazdów:

  • w dobrym stanie technicznym i wizualnym,
  • zniszczonych, powypadkowych,
  • przeznaczonych do kasacji,
  • bez ważnego ubezpieczenia OC i przeglądu technicznego,
  • starych, zaniedbanych.

Dlaczego warto zaufać skupowi BART?

Firma BART działa na pomorskim rynku już od 20 lat, dzięki czemu zdobyła już odpowiednie kwalifikacje oraz doświadczenie niezbędne do rzetelnego wyceniania skupowanych pojazdów. Ocena stanu technicznego auta odbywa się w miejscu wskazanym przez klienta, gdzie doświadczeni pracownicy skupu zjawiają się często już po 2-3 godzinach od przyjęcia zgłoszenia. Wycena jest zawsze uczciwa i zgodna ze stanem faktycznym, w jakim znajduje się pojazd.

Warto także wspomnieć, że firma nie zawiera niekorzystnych dla klienta umów komisowych, a cała transakcja opiera się o w pełni legalną umowę kupna-sprzedaży. Po akceptacji oferty skupu właściciel auta podpisuje dokumenty, które zapewniają mu zbycie się zobowiązań do sprzedanego samochodu, a skup natychmiastowo wypłaca mu należność gotówką do ręki lub przelewem na wskazane konto.

Skup aut Bart - ranking skupów aut w Trójmieście

Link do strony WWW: auto-skup24.pl

Bart Skup aut za gotówkę

Świętopełka 84,
84-230 Rumia
Tel.: 604-976-543

Godziny otwarcia

Pon. — Pt.: Czynne całą dobę
Sobota: Czynne całą dobę
Niedziela: Czynne całą dobę