Skip to main content

Skup aut Gdańsk MPA

Gwiazdki

Ocena: 92.55% - 4 votes

93%

Skup Aut MPA to firma z siedziba w Gdańsku, która od wielu lat zajmuje się profesjonalnym skupem pojazdów osobowych i dostawczych. Swoje usługi oferuje nie tylko mieszkańcom Trójmiasta, ale również całego województwa pomorskiego. Skup aut MPA wyróżnia się nienaganną kulturą osobistą i chęcią pomocy klientom, fachowym podejściem do wyceny pojazdu oraz dbałością o każdy szczegół współpracy.

Skup aut Gdańsk MPA - top 10 skupów aut w Trójmieście

Ranking TOP 10 skupów aut w Trójmieście - skup aut MPA

Firma oferuje możliwość zawarcia umowy w swojej siedzibie lub w miejscu wskazanym przez klienta. Tym samym sprzedaż pojazdu do tego skupu jest wyjątkowo wygodna i nie wymaga nawet wychodzenia z własnego domu. Co więcej, zakres pojazdów, które można sprzedać w skupie MPA jest naprawdę szeroki i obejmuje pojazdy:

  • sprawne, w dobrym stanie technicznym i wizualnym,
  • uszkodzone i niesprawne,
  • mocno wyeksploatowane i o dużym przebiegu,
  • flotowe i poleasingowe,
  • bez ważnego przeglądu technicznego i ubezpieczenia OC,
  • przeznaczone do kasacji.

Auta niesprawne oraz bez ubezpieczenia firma odbiera przy użyciu lawety z miejsca wskazanego przez klienta.

Atuty skupu aut MPA 

Ogromnym atutem skupu aut MPA jest prawdziwie ludzkie podejście do klienta i uczciwe ceny. Wykwalifikowany zespół dokonujący wyceny pojazdów stara się zaoferować możliwie najwyższa stawkę, bez sztucznego obniżania wartości pojazdu. Po zaakceptowaniu kwoty przez właściciela auta następuje podpisanie legalnej umowy kupna-sprzedaży, która umożliwia wyzbycie się wszelkich zobowiązań związanych z pojazdem oraz jego szybkie wyrejestrowanie. Na koniec sprzedający otrzymuje wypłatę należności za sprzedaż auta w najwygodniejszy dla siebie sposób, czyli gotówką lub przelewem na konto.

Najlepsze skupy aut w Trójmieście - Skup aut MPA

Skup aut Gdańsk MPA

Podchorążych 14/16,
80-298 Gdańsk
Tel.: 725-735-515

Godziny otwarcia

Pon. — Pt.: Całą dobę
Sobota: Całą dobę
Niedziela: Całą dobę