Skip to main content

Skup aut Gdańsk Raan

Gwiazdki

Ocena: 95.75% - 5 votes

96%

RAAN to firma z ogromnym doświadczeniem, która na pomorskim rynku działa nieprzerwanie od 1991 roku. Jej głównym profilem działalności jest skup aut oraz nieszkodliwa dla środowiska naturalnego kasacja pojazdów. Dzięki swojemu doświadczeniu i zaangażowaniu firma zyskała nawet autoryzację wojewody pomorskiego w zakresie demontażu pojazdów. W zakres działalności tego miejsca wchodzi również sprzedaż używanych pojazdów i pełnowartościowych części pozyskanych z demontażu. Tym, co jeszcze warto podkreślić, jest wyjątkowa troska o środowisko naturalne wykazywana przez firmę. RAAN jest bowiem członkiem Stowarzyszenia Forum Recyklingu Samochodów FORS, które czynnie działa na rzecz świadomości oraz rozwoju recyklingu pojazdów na terenie kraju.

Raan skup aut ranking TOP 10 Trójmiasto

Ranking TOP 10 skupów aut w Trójmieście - skup aut Raan

W skupie aut prowadzonym przez firmę RAAN możemy sprzedaż auto w każdym stanie technicznym, a więc sprawne, uszkodzone, nowe, stare, powypadkowe oraz całkowicie wyłączone z ruchu. Na życzenie klienta firma może wystawić zaświadczenie kasacyjne, a dodatkowo jest ona upoważniona do unieważniania dowodów rejestracyjnych. Wycena sprzedawanego pojazdu jest zawsze uczciwa i oparta o faktyczny stan pojazdu. Warto podkreślić, że jest ona bezpłatna tak, jak i dojazd na miejsce wyceny. Z kolei wypłata należności za dokonaną transakcję sprzedaży dokonywana jest gotówką lub przelewem na konto.

Do czego dąży skup aut Raan?

Firma podkreśla także, ze zawsze dąży do tego, by jej klienci byli w pełni zadowoleni z oferowanych usług i ceny. Na szczególną uwagę zasługuje również elastyczność właścicieli i pracowników firmy, którzy starają się traktować każdego klienta w sposób indywidualny, dostosowując się do wskazanego przez niego terminu i innych ustaleń.

Skup aut Raan - top 10 skupów aut w Trójmieście

Link do strony www: raankasacja.pl

Skup aut Gdańsk – Raan 

Budowlanych 5,
80-298 Gdańsk
Tel.: 501 166 752

Godziny otwarcia

Pon. — Pt.: 8:00 – 16:00
Sobota: 9:00 – 13:00
Niedziela: Zamknięte