Skip to main content

Skup aut w Gdyni

Gwiazdki

Ocena: 93.55% - 4 votes

94%

Skup aut i Kasacja pojazdów to jeden z najlepiej ocenianych skupów na terenie Gdyni, który swoje usługi świadczy również na terenie całego Trójmiasta i okolic. Wieloletnie doświadczenie w branży samochodowej, uczciwe ceny oraz szybkość prowadzenia transakcji sprawiają, że firma od wielu lat cieszy się bardzo dobra opinia i popularnością mieszkańców województwa pomorskiego.

Najlepszy skup aut w Trójmieście - skup aut Gdynia

Ranking TOP 10 skupów aut w Trójmieście — skup aut w Gdyni

Skup aut i Kasacja pojazdów Gdynia działa 7 dni w tygodniu, co stanowi idealną okazję do sprzedaży wysłużonego auta również w weekend. Wystarczy tylko jeden telefon, by w kilka godzin pozbyć się kłopotu i zyskać zastrzyk gotówki. Skup oferuje możliwość bezpłatnego dojazdu w celu wyceny pojazdu, a także darmową i niewiążącą wycenę, która pozwala na podjęcie ostatecznej decyzji o sprzedaży auta. Warto przy tym dodać, że pracownicy skupu to wyjątkowo doświadczone osoby z ogromną wiedzą na temat motoryzacji i rynku samochodowego, dlatego wycena jest zawsze w pełni uczciwa i satysfakcjonująca.

W kręgu zainteresowania firmy znajdują się auta osobowe i dostawcze każdej firmy. Nie istotny jest również stan techniczny i wizualny, ponieważ skup przyjmuje zarówno pojazdy sprawne, jak i te uszkodzone oraz przeznaczone do kasacji. W przypadku całkowicie niesprawnych aut bez ubezpieczenia OC i przeglądu skup oferuje darmowy odbiór pojazdu z miejsca wskazanego przez klienta.

Skup aut w Gdyni - bezpieczne transakcje podczas sprzedaży auta

Transakcja ze skupem odbywa się na podstawie legalnej umowy kupna-sprzedaży, która chroni obie strony i natychmiastowo przenosi tytuł właściciela pojazdu na skup. Ogromnym atutem jest również możliwość wyboru sposobu płatności za sprzedaż samochodu. Może to być przelew na konto lub gotówka wypłaconą do ręki.

Skup aut Gdynia - ranking TOP 10 skupów aut

Skup aut Gdańsk MPA

Porazińskiej 12,
81-593 Gdynia
Tel.: 570-803-351

Godziny otwarcia

Pon. — Pt.: 08:00–22:30
Sobota: 08:00–22:30
Niedziela: 08:00–22:30