Skip to main content

Viking-Skup Aut-Pomoc Drogowa

Gwiazdki

Ocena: 92.75% - 4 votes

93%

Viking to skup aut świadczący kompleksowe usługi dla osób, które chcą szybko i korzystnie sprzedać swoje wysłużone auto. Największymi atutami firmy jest możliwość dojazdu do klienta, uczciwa wycena pojazdu oraz błyskawiczna transakcja, które sprawiają, że firma cieszy się ogromną popularnością wśród pomorskich klientów. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że firma jest otwarta przez cały tydzień, co jest bardzo dogodnym rozwiązaniem.

Skupy aut w Trójmieście - Skup aut Viking

Ranking TOP 10 skupów aut w Trójmieście - skup aut Viking

Viking jest firmą zainteresowaną zakupem każdego auta, niezależnie od jego stanu, czy marki. Wyjątkowo pożądane są oczywiście pojazdy sprawne oraz atrakcyjne wizualne, jednak skup nie odmawia również przyjmowania aut uszkodzonych, zaniedbanych i starych, a nawet przeznaczonych do kasacji. Dzięki nowoczesnej lawecie Viking jest w stanie odebrać niesprawne lub nieubezpieczone auto z posesji klienta lub innego miejsca w województwie pomorskim wskazanym w zgłoszeniu. Co ważne, usługa ta jest całkowicie bezpłatna. Warto jeszcze dodać, że firma skupuje pojazdy osobowe, dostawcze, a także samochody ciężarowe, motocykle oraz quady.

Mocne strony skupu aut Viking

Wycena pojazdu jest przeprowadzana na uczciwych zasadach i przez doświadczony zespół znający się nie tylko na motoryzacji, ale również polskim rynku motoryzacyjnym. Dzięki temu obie strony transakcji mogą liczyć na atrakcyjną ofertę i możliwość szybkiego sfinalizowania umowy. Transakcja opiera się na w pełni legalnej umowie kupna-sprzedaży, a wypłata należności może zostać wykonana przelewem lub wypłaconą gotówką. Skup aut Viking to miejsce, które powinien odwiedzić każdy, kto poszukuje sprawnej i fachowej obsługi oraz jednych z najwyższych cen na pomorskim rynku skupów.

Skup aut Viking - top 10 skupów Trójmiasto

Link do strony www: vikingskupaut.pl

Viking-Skup Aut-Pomoc Drogowa

Chłopska 64D,
80-350 Gdańsk
Tel.: 666-350-192

Godziny otwarcia

Pon. — Pt.: Całą dobę
Sobota: Całą dobę
Niedziela: Całą dobę